מיתוג חזותי, מיתוג עסקי, מיתוג חזותי הוא הלבן בעוגיית האוריאו המחבר בין שני חלקי העוגייה – עיצוב הפנים והעיצוב הגרפי. מצד אחד, הוא מאפשר לעובדי החברה לפתח לויאליות למותג ולמסר שלו, באמצעות החוויה של גאוות יחידה דרך עיצוב תדמית. מצד שני, הוא מעניק לעסק שיווק חווייתי נכון – פריסת השפה הגרפית באופן המבטא את הערכים השונים אשר נקבעו בשלב המיתוג העסקי, ומקעקע אותם לתוך התודעה של הלקוח המבקר בחלל.

מיתוג חזותי

סיפור מותג מרתק בשילוב עם חשיבה יצירתית ועיצוב גרפי מותאם, הם הבסיס להצלחה של כל עסק מאחר וע”י מיתוג נכון המשולב עם הקונספט של העסק, נוצרת חווית לקוח נכונה וטובה יותר. ואסור לכם לשכוח את העובדים, מיתוג נכון של העסק יביא לגאוות יחידה, שהיא חלק בלתי נפרד מהצלחתו של כל עסק, בסיס חזק וטוב של עובדים מרוצים שלא רוצים ללכת הביתה! 

ביקרתם פעם בחנות שלא רציתם לצאת ממנה? נכנסתם למשרד שגרם לכם לרצות להצטרף לסגל העובדים? אלו היו תוצאות ישירות של בחירה מדויקת במומחים ל- עיצוב פנים ומיתוג לעסקים.

המינון הנכון והסוחף בין חדשנות לפרקטיות, בין ייחודיות לנוחות, ארוזים בנגישות, ובחווית משתמש גבוהה.

צוות המיתוג שלנו מורכב מאנשי תוכן, פרסום ומעצבים גרפיים מהמובילים בתחום, אבל אל תחשבו שזה הכל, לאחר פגישה אחת איתנו שתכלול סיעור מוחות וכתיבת רעיונות, אתם כבר תבינו איך PUNKT הופכת את העסק שלכם למותג!

מיתוג חזותי הוא הלבן בעוגיית האוריאו המחבר בין שני חלקי העוגייה – עיצוב הפנים והעיצוב הגרפי. מצד אחד, הוא מאפשר לעובדי החברה לפתח לויאליות למותג ולמסר שלו, באמצעות החוויה של גאוות יחידה דרך עיצוב תדמית. מצד שני, הוא מעניק לעסק שיווק חווייתי נכון – פריסת השפה הגרפית באופן המבטא את הערכים השונים אשר נקבעו בשלב המיתוג העסקי, ומקעקע אותם לתוך התודעה של הלקוח המבקר בחלל.
כאשר מיתוג חזותי פועל בצורה האופטימאלית, כפי שאנו בסטודיו לעיצוב ״פונקט״ יודעים לעשות, המבקרים השונים בעסק, יצליחו לזהות את השפה המשותפת של המיתוג והעיצוב בכל פינה קטנה אפשרית, כולל ברגלי הכסאות, בזווית ההטייה של השולחן ולא נתפלא אם הלוגו שלכם יופיע להם ביותר מחלום אחד…

 

פנו אלינו עוד היום לייעוץ, כי מעל הכל אנחנו מאמינים בלתת, ולהיות שם בשביל כל אחד ואחת שרוצים חלל… קצת אחר.

הכנסו לגלריית העבודות שלנו
צרו איתנו קשר