עיצוב פנים משרדים, עיצוב פנים למשרדים, עיצוב משרדי הייטק, עיצוב משרדים מכל הסוגים, עיצוב פנים לעסקיםעיצוב בניינים, עיצוב לובי, עיצוב לובי בניין, עיצוב פנים לעסקים, עיצוב פנים ללובי בניין, עיצוב לובי בניינים

עיצוב פנים משרדים

משרד זה הרבה יותר מחדר, כסא שולחן וחדר ישיבות. משרד זו הסביבה בה נמצאים העובדים שלכם ואתם, הרבה מאוד שעות ביום.  הצוות של  פונקט יעשה הכל כדי שתעבירו את השעות האלה בכיף ואפילו לא תרצו ללכת הביתה.
תכנון המשרדים מתחיל אצלנו משלב החלוקה הנכונה והחכמה של השטח וממשיך בעיצוב המשרדים תוך שימוש בחומרים מקוריים, העזה וחוצפה ובעיצוב פנים המשרדים עם אותו אלמנט נוסף ואחר שהוא פונקט. עיצוב פנים מודרני ועדכני שמעורר התפעלות ומשאיר חותם.

אנחנו לא נהסס לשים טחב על הקירות, לתלות תמונות על התקרה או להפוך את הרצפה לשמיים כל עוד זה מחובר למה שבעצם עושים פה במשרד הזה שעיצבנו.

בין אם הגעתם אלינו לעיצוב משרדי הייטק או שיש לכם צורך  בתכנון משרדים ובעצוב משרדים קטנים , אפילו עיצוב משרד בייתי אנחנו נדע להפוך את המשרדים שלכם לפונקט!

תכנון ועיצוב פנים למשרדי הייטק זו משימה שתמיד מכניסה אותנו להיי. השילוב המטורף הזה שבין הצורך לשדר חדשנות לבין לייצר עבור העובדים סביבת עבודה מהנה בה ירגישו בבית (בכל זאת הם מבלים פה לא מעט שעות מדי יום), מטעין אותנו באנרגיות מרגשות בכל פעם מחדש.
אנחנו אוהבים לקחת את הפונקט שבעשייה של משרד ההי טק ולתרגם אותו לחומר וצורות על פני כל חללי המשרד. אלמנטים מהשפה המיתוגית והלוגו הופכים לפריטי עיצוב ורהיטים. מסרים מובילים מוצאים את עצמם על הקירות או התקרות…והעובדים זוכים בסביבת עבודה שהיא כייפית ונוחה לעבודה, מעניינת ומלאת השראה.
עיצוב הפנים ותכנון משרד ההייטק בדרך שלנו מכוונים לחבר את העובדים למשרד ולייצר תחושה של גאוות יחידה – מוטיבציה ורצון להיות חלק ממה שקורה פה. חלק מההצלחה.

לגלריית הפרוייקטים שלנו